Jeep Renegade
4xe 190 Plug-in Hybrid Electric S | PANO | LED | ACC
Direct kopen, basisprijs: € 25.980,-
Direct kopen, basisprijs
€ 25.980,-
LEASEPRIJS: € 428,19 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 5.196,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Jeep Renegade |
|---|---|
| Uitvoering: | 4xe 190 Plug-in Hybrid Electric S | PANO | LED | ACC |
| ALGEMEEN | |
| Bouwjaar: | 8 augustus 2023 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 34.484 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Benzine / Elektrisch |
| Transmissie: | Automaat, 6 versnellingen |
| Kleur: | blauw |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 428,19 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 25.980,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | T-144-PJ |
| Motorinhoud: | 1.332 cc |
| Vermogen: | 0 kw / 0 pk |
| Laadvermogen: | 570 kg |
| Gewicht: | 1.745 kg |
| Wielbasis: | 257 cm |
| Breedte: | 181 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.315 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 600 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.150 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Overige
- 18" Diamond Cut lichtmetalen velgen
- airco (automatisch)
- Apple Carplay/Android Auto
- Autonomous Emergency Braking
- Blind Spot Monitoring
- Blue Shade
- cruise control adaptief
- Lederen stoelbekleding
- LED koplampen
- Navigatiesoftware Europa
- Roll Stability Control
- Stoelverwarming voor
- Tweedelig panoramisch schuif-kanteldak
- 8-voudig elektrisch verstelbare bestuurdersstoel met lendesteun
- Achterbank in 3 delen (40/20/40) neerklapbaar met skiluik
- Achterlichten met LED
- Achteruitrijcamera
- afdaal assistent
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- armsteun voor
- Automatisch dimmende binnenspiegel
- automatische snelheids begrenzing
- Automatisch inklapbare buitenspiegels
- bandenspanningscontrolesysteem
- bestuurdersairbag
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Bestuurdersstoel voorzien van elektrisch verstelbare lendensteun
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- bots waarschuwing systeem
- buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- DAB ontvanger
- dakrails
- dimlichten automatisch
- Donkergetint privacyglass vanaf de B-stijl
- elektrische ramen achter
- elektrische ramen voor
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Halfautomatisch parkeersysteem voor parallel en haaks in- en uitparkeren
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- Keyless Entry/Go-systeem
- Koplampen met automatische groot-lichtfunctie
- Lederen stuur
- lederen versnellingspook
- LED mistlampen
- multimedia-voorbereiding
- multimedia scherm middel
- oplaadmogelijkheid
- parkeersensor achter
- parkeersensor voor
- passagiersairbag
- radio
- regensensor
- rijstrooksensor
- start/stop systeem
- stuurbekrachtiging
- stuur verstelbaar
- stuurwiel multifunctioneel
- U-Connect Box - Connectivity services & E-call noodroepsysteem
- Verwarmbare voorruitrand
- Verwarmd stuurwiel
- zij airbag(s) voor